Vážení zákazníci,
rádi bychom vás informovali, že od pondělí 30. května přecházíme na online objednávkový systém.
Pro vás to znamená jediné: místo sepisování mailů, smsek a telefonátů si budete vaše objednávky sami zadávat v jednoduchém programu.
Objednávky provedené do nedělní 23. hodiny budou za zvýhodněnou cenu - hotovka 100 Kč (plus případně naše misky 10 Kč). Za tuto cenu počítáme opravdu jen objednávky zaslané do neděle. Pokud si objednáte až v pondělí, i když na celý týden, cena už bude 120 Kč.
Pozdější objednávky účtujeme za standardní cenu hotovky - 120 Kč (plus případně naše misky 10 Kč). Objednávat na daný den je možné nově pouze do 7:15 hodin. Pak se systém uzamkne. Je to nastaveno takto, proto abychom se mohli naplno věnovat balení vašich jídel a včasnému rozvozu.
Minutky budou v obou případech za 140 Kč (plus případně naše misky 10 Kč).
Ke každému jídlu je polévka zdarma, ale je nutné jí také při objednávce zakliknout. Pokud chcete polévku navíc je počítána za 25 Kč (plus případně naše miska 5 Kč).
Jídelní lístek zveřejníme a rozešleme vždy ve čtvrtek předchozího týdne a v tu samou dobu se spustí i objednávkový systém. 
 
A teď k samotnému programu:
Do programu se dostanete přes naše webové stránky https://bustromontraz.cz/. V pravém rohu najdete tlačítko "objednat jídlo zde", které vás přesměruje přímo na stránku objednávek. V horním rohu klikněte na tlačítko přihlásit. Druhá možnost je přímo tímto odkazem na https://www.objednamjidlo.cz/Account/Login
 
Nemáte-li ještě svou registraci, požádejte si o přístup na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Po přihlášení si můžete jednoduše objednat obědy na následující dny.
 
Zaškrtněte políčko "Pamatovat si heslo" a při příštím přihlašování už nebudete muset nic vyplňovat.
Klikněte na tlačítko "Přihlásit". Po přihlášení si jednoduše vyberete počty jídel v dané dny a klikněte v horní části stránky na zelené tlačítko "Objednat". Pokud budete chtít odeslanou objednávku změnit, jednoduše přepíšete počty a upravenou objednávku nám odešlete opět zeleným tlačítkem v horní části stránky "Uložit změny". Každý zákazník má od nás přednastavené ceny a zda využívá jídlonosiče nebo naše misky - toto tlačítko je zamknuto a nelze ho samovolně měnit.
 
Pokud budete mít s přihlášením nebo objednávkou jakýkoliv problém, zavolejte nám POUZE na číslo 775 653 885 a společně vše vyřešíme. Na jiných číslech tento problém nevyřešíte!
Děkujeme a těšíme se na vaše objednávky.
Hezký den